Betöltés...

Gépbeállító/Gépkezelő (m/w/d)

Ár: 0 Ft

Feladatok:
– Gépek felszerszámozása, beállítása, működésének biztosítása
– Gépek meghibásodása esetén, a hiba elhárítása a műszakvezetővel történő egyeztetés alapján
– Gyárban lévő összes gép beállításának elsajátítása
– Automata gépek kezelése, termelés a gépeken

Munkaidő:
– 3 vagy 4 műszakban

Elvárások:
– Minimum 8 általános / szakmunkás végzettség- fémmegmunkáló
– Gyártásban szerzett tapasztalat, gépbeállítói tapasztalat
– Számítógépes ismeret
– 3 / 4 műszakos munkarend vállalása
– Műszaki érzék (preferált szakmák: autószerelő, lakatos, gépkezelő, gépgyártás technológus… stb)
- NÈMET NYELVTUDÀS MINIMUM B1

Amit mi ajánlunk:
– Alapbéren felüli juttatások
– Hosszútávú munkalehetőség
– Szállás biztosítva
Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Betanított
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2024.03.04

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Gépbeállító/Gépkezelő (m/w/d)" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Worklogistic GmbH