Betöltés...

TARGONCÁS ÁLLÁS NÉMETORSZÁGBA NÉMET NYELVTUDÁSSAL!

Ár: 0 Ft

TARGONCÁS ÁLLÁS!
Német céghez keresünk, targoncás kollégákat Németországba Ulm környékére!
Elvárás!
-targoncás tapasztalat + jogositvány
-B kategóriás jogosítvány
-a munkába járáshoz szükséges autó
-több műszak vállalása akár ( 2-műszak )
-német nyelvtudás legalább A/2
Amit kínálunk!
-németbejelentés
-német szerződés
-német betegbiztosítás
-szállást igény szerint biztositunk
-hosszútávú munkalehetőség
-magyar kapcsolattartás
-mindenben segítünk
JELENTKEZNI LEHET:
Egy Fényképes telefonszámmal ellátott önéletrajzzal, amit el lehet küldeni e-mail cimünkre
kérjük hogy a targoncás jogosítványt fotózzak le és azt is küldjék el az e-mail cimre Köszönöm!
delnemetmunka@gmail.com
A munkával kapcsolatos bővebb információért kérem hogy hívják a megadott telefonszámot kérésére visszahívjuk!
Hétfőtől - Péntekig hívható 9:00 - 17:00 ig
☎️ +49/ 174 237 4478
Tulajdonságok
Település: Miskolc
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2024.03.22

Külföldi munka rovaton belül a(z) "TARGONCÁS ÁLLÁS NÉMETORSZÁGBA NÉMET NYELVTUDÁSSAL!" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Dél- Németországi munka