Betöltés...

Mérlegképes könyvelő - Álláshirdetés

Ár: 500.000 Ft

Főbb feladatok, munkák:
• Nonprofit közhasznú alapítvány önálló, teljes körű könyvelése
• Bevallások, adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
• Éves zárások, kimutatások összeállítása
• Kiküldetési rendelvények készítése
• Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
• Pályázatok írásában és elszámolásában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Minimum 1-3 éves aktív könyvelési tapasztalat
• Angol nyelvtudás (középfokú beszéd és íráskészség)
• Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
• Könyvelési tapasztalat nonprofit közhasznú szervezeteknél
• Hazai és Európai Uniós (Erasmus) pályázatok írásában való jártasság
• Pénzügyi felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem: fizetés bruttó 350.000 és 500.000 Ft között (végzettség és tapasztalat függvényében)
• Alkalmazotti jogviszony
• Szakmai fejlődési lehetőség (képzésekre való eljutás)
• Mobiltelefon
• Külföldi utazásokon való részvételi lehetőség
• Részvétel nemzetközi projektekben
• Nyugodt munkahely

Állás, munka területe(i):
• Pénzügy, Könyvelés
• Pályázatírás
• Adminisztráció, irodai munka

Szükséges nyelvtudás:
• Angol – középfokú nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány
Budapest, V. kerület
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levél kíséretében küldje el a palyazat@kmta.hu e-mail címere.

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Könyvelői, Számviteli
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Mérlegképes könyvelő

Munka rovaton belül a(z) "Mérlegképes könyvelő - Álláshirdetés" című hirdetést látja. (fent)