Betöltés...

Hölgyet keresünk Casting asszisztens pozícióba

Ár: 900.000 Ft

Komárom megyei Hölgyet keres fotózással és filmezéssel foglalkozó stúdió casting asszisztensi munkakörbe életkor megkötés nélkül.
Az ideális jelölt sok szabadidővel rendelkezik független,mobilis és olyan helységgel vagy szobával ami irodának használható(ez nem feltétel).
Rész vagy főállásban is végezhető. fizetés fix és jutalék.
Céges autó,laptop,telefon,internet biztosított.
Alkalmazotti munkaviszony vagy eseti megbízásos szerződés.
havi bér 200.000 nettó plusz jutalék minden munka után 20 %
Feladatok:
- hirdetések feladása, kezelése
-jelentkezők tájékoztatása,
-aktív részvétel a kiválasztásban és a castingokon
- kapcsolattartás,munkák szervezése
-határidők egyeztetése
Elvárások:
- nyitott személyiség
-jó kommunikációs készség
-nyiltság ,határozottság
-terhelhetőség
-diszkréció
- nem szégyenlős személyiség
Előny:
- függetlenség
- jogosítvány
-mobilitás
- rugalmas időbeosztás vállalása
-Komárom megyei vagy környéki lakhely
Kezdés mihamarabb.
Jelentkezés bemutatkozással egész alakos fotóval a castingiroda@gmail.hu címen lehetséges
Tulajdonságok
Település: Tata
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Adminisztrációs
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: asszisztens

Feladás dátuma: 2024.03.12

Munka rovaton belül a(z) "Hölgyet keresünk Casting asszisztens pozícióba" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Johnmckur