Betöltés...

Légtechnikaszerelöi állás, dél-Németország

Ár: 800.000 Ft

Kezdés: megegyezés szerint

* német munkaszerzödéssel és bejelentéssel
* órabér: 12,00-13 eur bruttó + napi dij / Auslöse akár 40-50 eur nettó /mnap, bérezés tapasztalattól és nyelvtudástól, órabértöl függöen
- szállás: 1 szoba/fö (konyha+ WIFI)

Elvárások:
- német nyelvtudás: a munkavégzéshez szükséges minimum alap-nyelvtudás, szakirányú végzettség elöny, szakmai gyakorlat
- B kategóriás jogositvány és saját auto elöny
- pontos, preciz munkavégzés

Jelentkezés : rövid üzenettel / önéletrajzzal vagy telefonon
WhatsApp/ Viber: 0049 16092548865
E-Mail: weimar@maroin.de
Tel: 0049 16092548865 (magyarul)
Facebook: MaRoin GmbH vagy MaRoin Ungarn

Tulajdonságok
Település: XI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Légtechnikaszerelöi állás, dél-Németország" című hirdetést látja. (fent)