Betöltés...

Szállodai takarítói pozíció Németországban

Ár: 670.000 Ft

Munkatársakat keresünk dinamikus csapatunkba Németországba !
A munkavégzés 4-5 csillagos szállodában történik. A kiutazást és szállást biztosítja a cég ingyenesen. A hivatalos munkaszerződés hosszútávra szól. Férfiak, nők, párok, barátok egyaránt jelentkezhetnek. Kiváló kereseti lehetőség. NEM közvetítő cég. Nyelvtudás és tapasztalat nem kötelező. Váltsd valóra velünk álmaid! Ha munkaajánlatunk felkeltette a figyelmedet, küldj egy telefonszámot, hogy elmondhassunk minden tudnivalót! :)
Tulajdonságok
Település: I. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Németországban
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Takaírítás
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2024.04.10

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szállodai takarítói pozíció Németországban" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Clearservice